Krajské kolo v atletike žiakov ZŠ

Naša škola sa stala organizátorom krajského kola v atletike žiakov základných škôl, čo bola pre nás naozaj veľká výzva a pocit zodpovednosti. Privítali sme 17 škôl z celého kraja, spolu viac ako 140 účastníkov, vrátane nášho dievčenského družstva. Pretekom prechádzala dôkladná príprava, jednak teoretická, aby bolo rozhodovanie v súlade s Pravidlami atletiky a hlavne praktická, keďže sme museli pripraviť náš športový areál. Niektorí pretekári boli dosť šokovaní z nášho antukového bežeckého oválu, ale podmienky boli rovnaké pre všetkých. Počasie nám našťastie prialo, disciplíny prebiehali hladko, nezaznamenali sme žiaden úraz.
Naše dievčatá skončili na skvelom 5. mieste. Víťazmi sa stali dievčatá zo Žiaru nad Hronom a chlapci zo Zvolena.