Kynologický krúžok

Veľmi sa tešíme z pokračovania nášho nového Kynologického krúžku pod vedením našej mamičky pani Slanej – canisterapeutky a zakladateľky Dobrovoľného občianskeho združenia „Labka pomoci“ v Mokrej Lúke. Združenie tvorí skupina správnych ľudí, ktorí pomáhajú zatúlaným, nechceným a týraným zvieratkám nájsť nový lepší domov.Každý týždeň sa žiaci učia, v priestoroch areálu školy, ako správne manipulovať so psíkmi, ako sa o ne starať a tiež veľa informácii o ich výžive a starostlivosti.Okrem nových štvornohých kamarátov – Ejmy, Mayi, Arianky, Alfy, Elis, Unky a útulkáčov Isabellky, Polly, Rastiho, si žiaci môžu doniesť aj tých svojich. Oboznamujú sa s ich základným výcvikom a výchovou, a tiež s odstraňovaním zlozvykov, či problémov v správaní.Zakaždým sa už všetci nevieme dočkať ďalšieho stretnutia.